Kawiarnia Śródmiejska cafe

Kawiarnia – cukiernia we Wrocławiu

Miałam to ogromne szczęście wychowywać się w licznej i gwarnej rodzinie. Wspólne chwile przy ogromnym stole, celebrowanie rodzinnych uroczystości przy smakołykach własnej roboty. Te doświadczenia pozostają w człowieku na zawsze. Potrzeba obcowania z takimi chwilami była dla mnie inspiracją do zmiany życiowej i podjęcia nowych, pasjonujących wyzwań.

Pozostawiając za sobą ponad dekadę pracy na rzecz wojewódzkich instytucji kultury, wraz z mężem, rozpoczynamy realizację wielkich marzeń. Podarowaliśmy nowe życie małej kawiarence w sercu Wrocławskiego Śródmieścia.

W mojej codziennej pracy, z pomocą ukochanych mamy i męża, powracam do sprawdzonych, rodzinnych receptur na pyszne domowe ciasta i staram się nadać im nowoczesnej formy. W naszym menu nie brakuje również moich inspiracji kulinarnych z różnych stron świata.

ZAPRASZAMY DO KAWIARNI W GODZINACH:

Od wtorku do niedzieli w godzinach 11:00 – 19:00

Naszym celem jest aby kameralna i przytulna przestrzeń Śródmiejskiej Cafe stanowiła inspirujące do rozwoju środowisko ale również dawała wytchnienie i ukojenie. Nigdy nie brakuje u nas okazji do wspólnej zabawy i świętowania ważnych dla Was, Klientów, i dla nas chwil.

Pracujemy nad tym, aby stać się częścią wspaniałej i aktywnie rozwijającej się społeczności Nadodrza, dlatego przyłączamy się do lokalnych działań i inicjatyw.

Do zobaczenia u nas!

Odkryj naszą kawiarnię w sercu Wrocławia

W samym sercu Wrocławia, gdzie tętni życie miejskie, znajduje się nasza wyjątkowa kawiarnia. To miejsce, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością, a każdy kąt opowiada własną historię. W naszej kawiarni poczujesz prawdziwą atmosferę Wrocławia, a nasze przytulne wnętrza sprawią, że każda chwila spędzona tutaj będzie wyjątkowa. Oferujemy szeroki wybór kaw z różnych zakątków świata, które zadowolą nawet najbardziej wymagających miłośników tego napoju.

Wyjątkowe wypieki i kawa w naszej Śródmiejskiej Cafe

Nasza kawiarnia słynie nie tylko z doskonałej kawy, ale również z wyjątkowych wypieków. Każdego dnia nasze półki uginają się pod ciężarem świeżych, domowych ciast i ciasteczek, które przygotowujemy według tradycyjnych receptur. Nasze słodkości to połączenie klasyki z nowoczesnymi akcentami, co sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Przyjdź i przekonaj się, jak smakuje połączenie pasji do pieczenia z miłością do kawy.

Relaks i smak – Twoja ulubiona kawiarnia – cukiernia we Wrocławiu

W naszej kawiarni każdy znajdzie coś dla siebie – od miłośników spokojnych chwil z książką przy filiżance aromatycznej kawy, po grupy przyjaciół szukających idealnego miejsca na wspólne spotkania. Nasz przyjazny personel zawsze służy pomocą, a wyjątkowa atmosfera miejsca sprawia, że każda wizyta jest niezapomnianym doświadczeniem. Zapraszamy do odwiedzenia nas i odkrycia, dlaczego jesteśmy ulubioną kawiarnią wielu Wrocławian.

Spotkaj się przy kawie w Śródmiejskiej Cafe

Nasza kawiarnia to idealne miejsce na spotkania – zarówno te formalne, jak i te w luźniejszej atmosferze. Nasze przestronne wnętrza pozwalają na komfortowe spędzenie czasu w większym gronie, a nasza oferta kaw i słodkości z pewnością umili każde spotkanie. Zapraszamy do organizowania tutaj spotkań biznesowych, rodzinnych uroczystości czy po prostu przyjemnych chwil z przyjaciółmi przy filiżance doskonałej kawy.